Działania realizowane przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości z MRPO 2007-2013

Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

22.03.2018

Międzynarodowy Dzień Wody świętuj… z MałopolskąCzy wiesz, że co trzecia woda w butelce, którą można znaleźć w sklepach pochodzi z Małopolski? Albo że ponad 30 proc. wszystkich złóż wód leczniczych w kraju ma swoje źródło właśnie w naszym regionie? 

Już 22 marca – w Międzynarodowy Dzień Wody – mieszkańcy i turyści będą mogli nie tylko skosztować pysznych, małopolskich wód, ale też dowiedzieć się więcej na temat jej pozytywnego wpływu na nasze zdrowie. A to wszystko w pociągach Kolei Małopolskich podczas specjalnej akcji promocyjnej Województwa Małopolskiego.

W dniu dzisiejszym podróżujący pociągami Kolei Małopolskich otrzymają wodę mineralną oraz lifestylowy magazyn „Woda to skarb”, zawierający cenne informacje o wartościach wód z Małopolski oraz garść inspiracji i przepisów na smaczne i zdrowe napoje. Akcja będzie prowadzona w godzinach popołudniowych pociągach KMŁ na trasie Kraków Główny – Tarnów (odjazd z Krakowa Głównego o godz. 15.49) oraz Kraków Główny – Kraków Airport (odjazdy o godz. 13.08 i 14.08). Magazyn o małopolskich wodach mineralnych otrzymają również wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą wybrane instytucje Województwa Małopolskiego, w tym muzea, teatry, kina czy biblioteki.

Więcej informacji o małopolskich wodach można znaleźć na stronie: 
https://www.malopolska.pl/krainawod
 
Źródło: https://www.malopolska.pl/ 

Kontakt w sprawie konkursów - Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

12 616 06 16