Działania realizowane przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości z MRPO 2007-2013

Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

20.05.2019

Profil MCP na Facebooku

 
Zapraszamy do polubienia oficjalnego profilu Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości (MCP) na Facebooku, dostępnego pod adresem https://www.facebook.com/MalopolskieCentrumPrzedsiebiorczosci/.
 
Profil MCP dostarcza bieżących informacji na temat działań z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, jakie realizowane są przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w imieniu Zarządu Województwa Małopolskiego w zakresie:
  • - wsparcia przedsiębiorczości,
  • - regionalnej polityki energetycznej,
  • - rynku pracy,
  • - polityki społecznej i edukacji,
  • - ewitalizacji przestrzeni regionalnej.

Profil MCP to źródło informacji o bieżących wydarzenia ważnych dla rozwoju społeczno-gospodarczego Regionu, w tym konferencjach, spotkaniach, festiwalach, nagrodach Województwa Małopolskiego, a także promocja dobrych praktyk we wdrażaniu funduszy europejskich. Na profilu prezentowane są także oferty pracy w Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości.
 
Profil MCP to doskonałe miejsce, by poznać nowe inicjatywy Województwa Małopolskiego, w tym program ekoMałopolska, w ramach którego w MCP będą funkcjonować ekodoradcy dla biznesu. Ich rolą będzie aktywne poszukiwanie przedsiębiorstw zainteresowanych wdrożeniem nowoczesnych technologii w zakresie ochrony środowiska. Dzięki ekodoradcom firmy otrzymają bezpłatną pomoc w temacie wsparcie innowacji i modernizacji w celu ograniczenia negatywnego wpływu przedsiębiorstwa na środowisko.
 

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości jest wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną Województwa Małopolskiego. MCP odpowiada za organizację konkursów, ocenę złożonych wniosków o dofinansowanie, ich rozliczenie oraz kontrolę. Od ponad 11 lat z powodzeniem wdraża działania skierowane do przedsiębiorców, Instytucji Otoczenia Biznesu, a w obecnej perspektywie finansowej 2014-2020 również do samorządów, organizacji pozarządowych i innych podmiotów, które dbają o małopolskie przedsiębiorstwa oraz o spójność społeczną i edukację w Województwie Małopolskim.

Kontakt w sprawie konkursów - Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

12 616 06 16